Valná hromada 2018

 

Veteránský turnaj ve čtyřhrách 2017

V sobotu proběhl velmi zdařilý veteránský turnaj ve čtyřhrách. Za horkého počasí všichni podali úctyhodné výkony. Zvítězila hokejová dvojice Polci - Kolda, která ve finále porazila osadníky Supa s Papežem.

Sportovní hodnota všech utkání byla vysoká a tropické vedro kladlo značné nároky na fyzickou zdatnost hráčů. Přesvědčila se o tom dvojice manželů Markových. Před výkonem obou respekt. O Martinu už jsme měli strach, ale i ona to zvládla výborně.

Sportovní svátek korunovala malá slavnost. Zasloužilý veterán, několikanásobný štvanec, současný rakváč Pták předal Ferikovi za jeho celoživotní úsilí nesmírně cennou trofej - Štvanici! 

To je ona. Štvanice. Pro někoho nedosažitelná meta, jiní ji sbírali s lehkostí i několikrát za sezónu. Do posledních chvil nikdy nebylo jasné, kdo si ji tentokrát odnese.

Čerstvě dekorovaný štvanec Ferik dojatě děkuje za přízeň jedné z svých věrných fanynek, Mileně. 

Jednu z méně významných cen si odnesli i tito dva veteráni. Jednalo se údajně o cenu pro nejsympatičtější dvojici, ale ve skutečnosti to byla cena pro dvojici s nejvyšší váhou.

O chod Batalionu se staraly Lucka a Alůna, velela jim Dana, která pracuje uvnitř. Ti dva junioři, co zdržují obsluhu, mají ještě do veteránů daleko. 

Z dění v klubu a na kurtu


Plán tenisových akcí na sezónu 2018
V průběhu první poloviny dubna se nám podařilo obnovit antuku na dvorci. Děkujeme početným brigádníkům. Ještě zbývají některé práce okolo klubovny a kurtu, takže na brigádu není pozdě, ale jakmile počasí dovolí, může se hrát. Začíná sezóna 2017!5.11.2016 Letošní letní sezóna je definitivně uzavřena. Závěrečné opékání brambor navzdory tvrdým podmínkám proběhlo v hřejivé atmosféře, a to nejen díky přiměřené volbě společenského oděvu, ale také prémiovému sudu plzně, svařenému vínu a slivovici.


24.10.2016 
upraveno 31.10.2016
Tenisová sezóna na Okrouhlíku je stále v plném proudu. 
Teplota 9°C, bezvětří, mezi smrky prosvítá slunce. Kurt je dokonale připraven, hráči za sezónu vyhraní, radost koukat.


4.října - svátek sv. Františka. Přes značně drsné podmínky ještě hrajeme venku, ale večer jsme přivítali  teplo klubovny. Oslavili jsme důstojně naše Františky: předního tenisového seniora, člena týmu Rakváčů Frantu Dubu a předsedu sdružení Ferika. Kamna hřála, burčák burčel a nálada byla skvělá.


12.9.2016 - Letos posledním turnajem byly čtyřhry Rakváčů. V důstojné  společenské atmosféře a za krásného počasí bojovali naši nejzkušenější tenisté o body ve dvojicích systémem každý s každým. Zvítězil Sup, talentovaný nováček, který si místo ve stálé sestavě Rakváčů vysloužil teprve v letošní sezóně. Je na snímku první zleva, dále následují bez ohledu na konečné pořadí pánové Pták, Kokeš, Emil, Franta a Fous. Další foto z turnaje v galerii.


13.8.2016 - Letošní turnaj v deblech se vydařil. Zvítězili opět otec a syn Trnkové, starší z nich ve věku neuvěřitelných 74 let! Jako nový ředitel turnaje se uvedl David Kubisch a hned na poprvé slavil úspěch. Významnou podporou mu byla celá rodina, zejména děda Bobaj a babička Miládka. Fotografie z turnaje v galerii.

23.7.2016 - Konal se další ročník osadního tenisového turnaje ve dvouhrách. Ve finále zvítězil Ferik, když porazil nadějného o více jak 40 let mladšího Davida Kubische. Na snímku zleva David, Ferik a ředitel turnaje Papež.

3.6.2016 - Uskutečnila se valná hromada  o.s.  Sportovní klub osada Okrouhlík.